Яскраве свято до Дня захисту дітей

Восьмий рік Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості до Дня захисту дитини здійснює конкурс дитячого малюнку під гаслом "Світ професій очима дитини". З кінця квітня школярі, їх батьки та вчителі надавали до центру зайнятості яскраві дитячі малюнки за професійною тематикою. За традицією, наприкінці травня журі, до якого увійшли Лариса Соріна (представник Ізмаїльської дитячої художньої школи), Наталія Бошкова (спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ізмаїльського району), Інна Руснак (представник відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації), понад трьох часів обирали переможців. Ретельно оцінювались як майстерність та самостійність виконання, так і розкриття обраної теми, композиція малюнків. Не дивно, що з десяти кількість номінацій виросла до дванадцяти. Цим дванадцятьом номінантам підготували яскраві дипломи переможців. До того ж ще 19 робіт у номінаціях «Я і майбутнє мого міста/села (актуальні професії нашого регіону», «Світ робочих професій», «Світ технічних професій» та інших – було відзначено грамотами.  Усім переможцям подарували набори для розвитку художніх здібностей (альбоми для малювання, набори олівців, фарби, фломастери та інше). До того ж кожен, за традицією,  отримав смачний смаколик дитинства – морозиво. А спонсорами стали такі відомі у місті МПП "Спрінт", торговельні марки "Хлібний лідер" та "Колос", будівельна організація "Онікс-К", ФЛП Троїцька А.П.

В останні дні травня вікна та стіни вестибюлю центру зайнятості було прикрашено дитячими роботами  для загального огляду. Протягом двох тижнів молодь, дорослі з дітьми приходять до вітражів центру зайнятості, щоб побачити творчість малюків та підлітків. Також в центрі зайнятості були розміщені кращі роботи переможців минулих років.

2 червня 2017 року відбувся святковий концерт та нагородження переможців конкурсу «Світ професій очима дітей», на яке зібралися біля центру зайнятості більше 100 осіб малечі, підлітків, їх батьків і педагогів, бабусь та дідусів. Були присутні також учні школи-інтернату, роми та неповнолітні, підоблікові Ізмаїльського міськрайонного відділу з питань пробації зі своїми наставниками.

Директор центру зайнятості Володимир Довгаль привітав учасників з початком літа та міжнародним днем захисту дітей, побажав втілення їх мрій у майбутньому і успішного працевлаштування за обраними професіями. Всі, хто завітав на свято, з задоволенням приймали активну участь в конкурсах та вікторинах на професійну тематику, розгадували загадки. Першокласник Міша Бурлаку дуже виразно та з почуттям продекламував вірші Джанні Родарі "Чим пахнуть ремесла?", за який отримав шалену бурю овацій як від дітей, так і від дорослих. А доповнили святковий концерт юні танцюристи колективу "Конфетті" під керівництвом Олени Андрієвої та ансамблю "Аміра" під керівництвом Галини Нанковської.

Окрім того, деякі роботодавці вирішили нагородити дітей окремими подарунками. Так, будівельна фірма "Онікс-К" подарувала хлопчику, який  дуже гарно намалював будівельника, фарби, альбом та інші канцелярські прилади. Торговельні марки "Хлібний лідер" та "Колос", які виготовляють хлібобулочні та кондитерські вироби, нагородили тортами дітей, які намалювали пекаря та кондитера. Представники прикордонного загону подарували грамоти тим, хто намалював прикордонників та захисників Вітчизни. 

Як і завжди свято вийшло яскравим не лише для самих конкурсантів, а й їх батьків, вихователів й просто мешканців Ізмаїльщини. До того ж за вісім років воно набуло дуже велику кількість учасників та прихильників, і з кожним роком набуває ще більшого значення.