ЯК В ІЗМАЇЛІ У ПОЛІЦЕЙСЬКІ НАБИРАЛИ

Впродовж двох днів у п’ятницю 07 липня та у понеділок 10 липня 2017 року відвідувачі центру зайнятості й просто прохожі здивовано озиралися навколо та намагалися дізнатися чого ж таке трапилося, що біля будинку Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості припарковалися нові поліцейські машини. Може знову якась надзвичайна подія трапилася в Ізмаїлі чи порушення громадського порядку або безпеки життя? Все стало зрозумілим коли люди дізнавалися, що то служба зайнятості допомогає Національній поліції України залучати до своїх лав нових службовців. У суботу 10 червня 2017 року під час свого візиту до м. Ізмаїл міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у промові до ізмаїльчан, котрі зібралися на центральній місцевій площі Перемоги сказав: «Сегодня мы объявляем набор в новую патрульную полицию. Мы передаем вам новые технические средства и хотим, чтобы каждый из вас служил и защищал Украину, служил и защищал жителей этого города» (мовою промовця). Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив, що Ізмаїл став першим містом в Україні без статусу обласного центру з населенням менше 100 тисяч мешканців, де утворюється відповідний підрозділ патрульної поліції. Планується набрати до патрульної поліції м. Ізмаїл 120 штатних службовців. 

Зважаючи на перевантажність місцевого відділу Управління внутрішніх справ, фахівці Ізмаїльського центру зайнятості запропонували представникам кадрового підрозділу обласного Управління поліції організаційно-інформаційну підтримку та тимчасовий майданчик у приміщенні центру зайнятості. Протягом двох робочих днів службовці кадрового підрозділу обласної поліції активно спілкувалися з кандидатами у поліцейські, отримували документи на конкурс, за допомогою комп’ютерів вільного доступу, які розташовані в інформаційному секторі центру зайнятості вносили відповідну реєстраційну інформацію на сайт поліції. Ізмаїльська служба зайнятості максимально долучилася до розповсюдження інформації серед населення про можливості служби у лавах поліції. На сторінці Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості, у соціальній мережі Facebook було розміщено відповідну змістовну інформацію, а також мотиваційний відеоролік. Під час виїзних заходів в місцях масового скупчення людей фахівці служби зайнятості роздавали буклети з інформацією про можливість участі у конкурсі в поліцію. 
Одеські поліцейські подякували директору Ізмаїльського центру зайнятості за гостинність та професіоналізм у розповсюдженні інформації з метою залучення як можливо більшої кількості кандидатів, що має створити умови для якісного відбору до лав поліції найкращих службовців.