Увага

 

Південне Регіональне Управління Державної Прикордонної Служби України оголошує конкурс на службу за контрактом до органів охорони кордону, Одеського прикордонного загону, Одеського загону морської охорони, Одеської авіаційної ескадрильї. 

23.08.2017 о 10-00 годині Одеським обласним центром зайнятості буде проведена селекторна нарада за участі представників Південного Регіонального Управління Держприкордонслужби з метою допомоги в підборі претендентів для проходження служби за контрактом та інформування безробітних про проходження служби в Держприкордонслужбі України. 

Якщо ви бажаєте  проходити службу за контрактом, запрошуємо взяти участь у селекторній нараді. Ви зможете задати питання, які стосуються проходження служби, безпосередньо представникам Південного Регіонального Управління Державної Прикордонної Служби України. 

Ознайомтеся з вимогами до претендентів на проходження служби за посиланням http://izmailcz.com.ua/283-sluzhba-za-kontraktom-v-organakh-okhoroni-kordonu-odeskogo-prikordonnogo-zagonu-odeskogo-zagonu-morskoji-okhoroni-odeskoji-aviatsijnoji-eskadrilji