ІНФОРМУВАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – ОДИН З ШЛЯХІВ ДОНЕСЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДО СІЛЬСЬКИХ МЕШКАНЦІВ

Сьогодні, шостого вересня, директор Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Володимир Довгаль виступив перед головами сільських та селищної ради на апаратній нараді в райдержадміністрації. Головною темою виступу було інформування сільських мешканців про можливості працевлаштування в Ізраїлі.

Володимир Олександрович озвучив присутнім за якими саме професіями українські робітники можуть працевлаштуватися в державі Ізраїль та основні вимоги до кандидатів. Дуже докладно зупинився на алгоритмі, за яким буде проходити відбір бажаючих та на основних положеннях трудового договору (контракту). Розповів про медичне страхування та соціальний захист працівників, які ратифіковано Угодою. Присутні дуже пожвавилися, коли Володимир Олександрович почав розповідати про норми робочого часу та понаднормову працю, про заробітну платню та умови проживання українських громадян, які поїдуть будувати об’єкти в Ізраїлі.

- Ми підготували для вас інформаційні матеріали на стенди, які розміщено у сільських та селищній та радах. До того ж інформацію розміщено на сайті центру зайнятості у відповідній рубриці. Нам відомо, що дуже багато селян працюють в будівельних бригадах та їх може зацікавити ця інформація. Якщо треба – ми зможемо приїхати до ваших населених пунктів, розповісти про можливості працевлаштування в Ізраїлі, відповісти на питання тих, хто цим зацікавився, - сказав присутнім В. Довгаль. До речі, поки він це промовляв, голови порозбирали усі інформаційні листки.

А на останок Володимир Олександрович нагадав, що окрім працевлаштування закордоном, українці можуть працевлаштуватися і у нашій державі. Зараз є великий попит на кухарів. А, якщо є вміння, але не має документу, який підтверджує навички, завжди є можливість підтвердити їх за допомогою Державної служби зайнятості, а саме – підтвердити кваліфікацію за результатами неформального професійного навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти.