СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У НАЦГВАРДІЇ – ЦЕ НЕ ЛИШЕ БЕЗПЕКА, А Й ПРОЦВІТАННЯ ДЕРЖАВИ

Днями до безробітних Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості та до школярів та студентів трьох шкіл міста та училища завітали представники відділення комплектування Національної гвардії України у місті Одеса.

Основною метою зустрічей було інформування щодо можливостей відбору кандидатів, проходження  військової служби за контрактом, та у військовому резерві, можливостей навчання у вищих навчальних закладах Національної гвардії України, а також вищих військових навчальних закладах Збройних сил України (для потреб Національної гвардії України).

Начальник Південного відділу комплектування Нацгвардії України полковник Денис Лавренко докладно проінформував щодо правил та умов відбору кандидатів для проходження служби, грошового забезпечення військовослужбовців Нацгвардії, охорони здоров’я, фізичної та бойової підготовки. Озвучена була також інформація щодо відпочинку, відпусток та про лікувально-профілактичні заходи та заклади військового формування.

Присутні мали змогу не лише почути розповідь про переваги проходження служби у лавах Національної гвардії, а й побачити амуніцію нацгвардійців, які завітали разом з полковником Лавренко.

Вже з вересня особовий склад батальйону Національної гвардії України прибув та розташувався в Ізмаїлі для виконання завдань на території Ізмаїльського відділу національної поліції Одеської області.  Все частіше ми бачимо нацгвардійців, які несуть службу у головній частині міста, попереджаючи правопорушення. Як прокоментував полковник Лавренко: «Зараз ми не тільки і не стільки набираємо особовий склад. Зараз ведеться робота щодо комплектування висококваліфікованого військового формування, здатного забезпечити безпеку громадян України. Національній гвардії потрібні не лише рядові, а й водії, інженери, медичні працівники».

Якщо подивитись на розташування у місті формування Нацгвардії з економічної точки зору, ми можемо побачити, що грошове забезпечення від 10 000 гривень на місяць (а, як розповів полковник Лавренко, його розмір зростає відповідно до посад та функціональних обов’язків) дає позитивний малюнок.  Згідно з українським законодавством існує обов’язковий платіж, який іменується податком на доходи фізичних осіб (в розмовній мові ми все ще називаємо його «прибутковим податком»). Перерахування прибуткового податку з громадян здійснюється в місцевий бюджет за місцем нарахування, утримання податку та виплати доходу громадянам. Тож високі розміри грошового забезпечення військових формувань, які розташовані у місті, напряму впливають на місцевий бюджет нашого з вами рідного міста, на благоустрій вулиць, парків та скверів. Таким чином  служба за контрактом – не лише наша з вами безпека, а й процвітання рідного міста та держави в цілому.