ПРО ПОЧАТОК НОВОГО РОБОЧОГО РОКУ В ІЗМАЇЛЬСЬКОМУ МІСЬКРАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

У Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості вже сімнадцять років поспіль існує традиція отримувати від першого відвідувача нового робочого року письмові привітання. Ця людина «входить» до історії діяльності Ізмаїльського центру зайнятості, і саме із з’ясування проблем та потреб «першої людини року» ми розпочинаємо новий робочий рік. Не припинилася ця традиція в Ізмаїлі 02 січня 2018 року. Так трапилося, що першою серед відвідувачів-клієнтів центру зайнятості у цей день стала Марія Іванівна Топова, мешканка Новокаланчаку. До центру зайнятості вона прийшла не одна, а разом з сином Іваном Сергійовичем.

Як розповіла Марія Іванівна, Іван зацікавився можливістю отримання робочої професії. Небагатий сімейний бюджет не зможе здолати платного навчання. Але вони чули від знайомих про гарну навчальну базу в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Тож у родині вирішили не відкладати справу обрання молодою людиною професії й з першого робочого дня  нового року завітали до центу зайнятості. До того ж це – дуже символічно: початок нового року, початок трудового шляху молодої людини!

Поки Марія Іванівна міркувала та писала вітальні слова, Іван вже спілкувався з фахівцем-профконсультантом. Ознайомився з теками, у яких зібрані матеріали щодо навчання. З зацікавленням передивився відеоролики про Одеський ЦПТО, де розповідалося про умови навчання та проживання, ставив запитання. Дуже сподобалися слова Івана: «Не знав, що існує власний сайт центру зайнятості. Дуже зручно зібрані матеріали, які мене цікавлять. Я обов’язково буду ним користуватися сам, та радити друзям та знайомим».

Тож Марія Іванівна з Іваном вирішили докладно вдома передивитися всю інформацію про навчання на сайті, обговорити усі «за» та «проти», хоча сам хлопець мріє буди газоелектрозварником.

Не зважаючи на те, що у перший робочий день єдина інформаційно-аналітична система «прокинулася» не з самого ранку, завдяки стабільній та безперервній роботі власного сайту Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості всі відвідувачі мали змогу самостійно, у зручних умовах, передивитися інформацію про 185 актуальних вакансій.

Новий робочий 2018 рік розпочався! Ми щиро вітаємо наших клієнтів та бажаємо: тим хто шукає роботу, знайти та обрати  саме свою улюблену з гідною оплатою праці, а роботодавцям бажаємо знайти кваліфікованих, працьовитих та відданих ділу працівників!