Ярмарок вакансій «Трудове літо – 2018»

 

 

 

В Ізмаїлі пройшов Ярмарок вакансій «Трудове літо – 2018». На зустріч «покупців» та «продавців» завітали представники від 16 представників роботодавців та майже 200 осіб, які шукали роботу. Більшість роботодавців  пропонувало сезону зайнятість на курортах чорноморського узбережжя за посадами покоївок, кухарів, кухонних робітників, офіціантів, посудомийників, барменів, операторів атракціонів, адміністраторів, мангальщиків, шаурмістів тощо. Зі своїми пропозиціями були присутні і ізмаїльські заклади масового відпочинку, а саме ресторани «Занзібар», «Зейтун», «Пармезан» і «Аль гебе». Сфера обслуговування населення на ярмарку була доповнена і вакансіями перукарні.

Шукачі роботи й безробітні могли випробувати свою вдачу у працевлаштуванні також на постійну роботу без виїзду за межі Ізмаїла у торгівельних мережах «Апетит-І», «Таврія-В» та магазині меблів. Цим роботодавцям потрібні касири, адміністратори, водії, продавці-консультанти. Представив свої вакансії і Благодійний фонд "Карітас Одеса УГКЦ" в рамках проекту «Тривалий економічний підйом для світу».

Ярмарок було розраховано не лише на безробітних осіб середнього віку, але й на студентську молодь, яка може літом попрацювати, накопичити досвід трудових відносин та відпочити на морі. У діалогах з роботодавцями студенти змогли отримати, крім детальної інформації про місце роботи, умови проживання та оплату праці, перший досвід проведення співбесіди з потенційним роботодавцем та побудови конструктивного діалогу.

Для журналістів місцевих засобів масової інформації відбувся брифінг директора Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Володимира Довгаля, одна із тез якого: «Проведення ярмарків вакансій, особливо на початку літа – для Ізмаїла вже традиція. Однак є мрія зробити їх регулярними та сезонними. Для цього прикладаються зусилля залучити до їх організації місцеву владу, яка розуміє роль центру зайнятості, як економічного суб’єкта у житті громади та наповненні бюджету міста». Ці наміри та думки фахівців служби зайнятості знайшли гарячу підтримку присутніх представників роботодавців. Вони висловили свої поради та одноголосно висловились про участь у наступних подібних заходах Ізмаїльської служби зайнятості.