З днем народження, підприємець!

 

 

Кажуть, що п’ятниця 13 – нещасливий день. Але це – як для кого. Наприклад, для Юліани Козаревської цей день вийшов дуже гарний. Саме у п’ятницю, 13 квітня відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Юліана Ігорівна  – психолог за освітою, закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова. Працювала за спеціальністю в Одеському обласному військовому комісаріаті з призовниками, приписниками, учасниками АТО, військовослужбовцями та членами їх сімей. Також до неї зверталися й цивільні громадяни міста та району. Працюючи, пані Юліана додатково навчалась з психології АРТ-терапевтичного напряму, має сертифікати від «Східно-Української асоціації АРТ-терапевтів України» і тренінгової компанії «Основа».  Вона має великий досвід роботи не лише з людьми, а й з документами. У якийсь час Юліана Ігорівна відчула, що робота у військкоматі стає все більш «паперовою». То ж вирішила щось змінити у своєму житті. Звернувшись за допомогою до служби зайнятості, дізналася про можливість отримати виплату допомоги по безробіттю одноразово, для організації підприємницької діяльності. Та й вид діяльності було окреслено зразу та чітко – надання психологічних послуг та інша діяльність в сфері охорони здоров'я.

Пройшовши навчання на курсах підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу в Одеському центрі профтехосвіти державної служби зайнятості, Юліана Ігорівна презентувала свій бізнес-план перед членами комісії. Захист пройшов блискуче. Кожну тезу виступу булу проілюстровано за допомогою яскравої презентації.

Ось що нам розповіла Юліана Козаревська: «Мені дуже сподобалося навчання в Одеському ЦПТО. Заняття з нами проводила сертифікований бізнес-тренер Тетяна Шевченко. Навчання проходило настільки цікаво, що час проходив непомітно, а важкі для освоєння матеріали заходили та закарбовувалися у пам’яті легко та без напруги. Хочу подякувати їй за те, що вона ставилася до нас з розумінням та відчувала наш психоемоційний стан.

Чому я обрала для своєї роботи арт-терапію, та чому вирішила назвати її «Психологічною майстернею»? Тому що це напрям в психотерапії та психологічній корекції, заснований на застосуванні мистецтва і творчості. Її мета полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні висловити і досліджувати найрізноманітніші почуття і емоції: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість та інше. У своїй роботі я буду застосовувати психологічне консультування, арт-терапію, арт-коучинг, тренінги та майстер класи. Моя діяльність направлена як на дорослих, так і на дітей. Психосоматичні розлади бувають у людей різного віку та різних соціальних груп. І це зовсім не означає, що людина хвора. Іноді достатньо однієї сесії роботи з самооцінкою, самоцінністю, втратою сенсу життя, щоб людина отримала впевненість у собі та своєму призначенні у житті.

Робота з дітьми буде спрямована на розвиток психоемоційного стану та емоційного інтелекту, для батьків – це індивідуальне психологічне консультування, арт-коучинг у вихованні дітей та групова арт-терапевтична програма «Корисний батько». До того ж буде застосовуватися  групова терапевтична програма «Жіночність в стилі АРТ»  –  арт-терапія жіночих проблем».

Комісія була вражена такою пристрасною захопленістю своєю справою. Тож вердикт був одностайним –  цей підприємець має право на народження бо його послуги будуть затребуваними. Після прийняття рішення комісією з Юліаною Козаревською поспілкувався й директор Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Володимир Довгаль. Він побажав Юліані Ігорівні успішного ведення бізнесу та пообіцяв, що служба зайнятості завжди може прийти на допомогу у проведенні тренінгів та заходів. Адже вона не лише допомагає людям відкрити власну справу, але й готова супроводжувати розвиток успішного бізнесу.   

З днем народження, ще один підприємець! Спокійних хвиль у морі бізнесу!