Твій вибір, випускник.

 

 

Більше 25 років Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з усіма учбовими закладами міста та району. 21 квітня для випускників ЗОШ та їх батьків  південного регіону (міста Ізмаїла та Ізмаїльського, Кілійського, Тарутінського, Ренійського, Болградського районів) в Ізмаїльському технікумі економіки та права був проведений День відкритих дверей учбового закладу. Спеціаліст центру зайнятості Лариса Степаненко теж отримала запрошення відвідати цей захід.

Працівники та студенти ретельно підготувались до зустрічі майбутніх студентів та їх батьків. Викладачі демонстрували слайди та  відеоролики про свій учбовий заклад, студенти розповідали, як вони навчаються і відпочивають, а випускники (колишні студенти) - про своє працевлаштування та продовження освіти в вищих учбових закладах.  Для всіх присутніх фахівець центру зайнятості розповіла про послуги служби зайнятості для допомоги школярам в професійному самовизначенні.  Лариса Василівна ознайомила їх з сайтами Ізмаїльського центру зайнятості та Одеської обласної служби зайнятості, можливостями пошуку роботи, навчання в ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗУ, вивчення англійської мови на платформі «Лінгва.скілз» та підготовки до ЗНО за допомогою сайта «Прометеус», проінформувала про сторінку центру зайнятості у фейсбуці.

Захід відбувався в теплій і дружній атмосфері, батьки та вчителі також отримали  інформацію про послуги суто для дорослих - пошук та підбір роботи, можливість отримати ваучер та підтвердити результат неформального навчання. Школярів, які мали намір в подальшому вчитись в учбовому закладі та їх батьків пригощали чаєм, кавою та смаколиками. Для учнів корисною була інформація про можливості навчання в різних учбових закладах Одеської області, в тому числі і в ОЦПТО. Бажаючі отримали індивідуальні профконсультації.