Міні-ярмарок вакансій на Укрпошті

 

 

Вчора, 14 травня 2017 року фахівці Ізмаїльської служби зайнятості за замовленням роботодавця підготували та сприяли проведенню міні-ярмарку вакансій для Центру поштового зв’язку № 5 «Укрпошта» в м. Ізмаїл. Такі ярмарки важливі зі стратегічної точки зору. Найчастіше метою роботодавців є не тільки закриття гарячих вакансій, але й рішення завдань формування бази даних кадрового резерву підприємства. Да й для людей, що шукають роботу, цінність таких заходів важко переоцінити: знайомство з представниками роботодавців, оцінка ринку праці, можливість не тільки презентувати себе на відкриті вакансії, але і залишити резюме на перспективу – ось лише малі можливості таких зустрічей.

Шукачам були запропоновані посади:

- операторів поштового зв'язку;

- листоноша по супроводженню поштових відправлень;

- комірник;

- бухгалтер;

- фахівець відділу кадрів.

Презентувала вакансії керівник підприємства Наталія Городецька, яка розповіла про ввірене їй хазяйство та представила кожну з запропонованих посад. Розмова керівництва підприємства, представників служби зайнятості та запрошених на ярмарок безробітних відбувалася у приміщенні центрального офісу пошти в Ізмаїлі. Під час довірливої бесіди шукачі задавали багато питань, які стосувалися умов праці.

У заході взяли участь 15 безробітних, котрі перебувають на обліку в Ізмаїльському центрі зайнятості. На зустріч вони прийшли з підготовленими резюме та заповнили анкети для подальшої співбесіди безпосередньо у керівника підприємства.

У ізмаїльських поштовиків час від часу з’являється нагальна потреба у комплектуванні вакансій. Причиною довготривалого комплектування цих вакансій є низький рівень оплати праці та неповна зайнятість за деякими вакансіями. Ці умови не сприяють зацікавленості з боку шукачів роботи та безробітних та позбавляють фахівців служби зайнятості аргументів «за» вакансію, «за» роботодавця.  

Але не зважаючи на зазначені труднощі фахівці ізмаїльської служби зайнятості наполегливо відшукують у долях та ситуаціях безробітних можливі аргументи за влаштування на пошту, хоча би на визначений термін, до знаходження більш гідної за рівнем оплати праці.

Ярмарок вакансій – це унікальна можливість пошуку роботи та прямого спілкування з роботодавцем. В індивідуальній бесіді здобувач має можливість отримати відповіді на всі свої запитання. У наш час важливо не упустити свої можливості. Участь з максимальною віддачею в ярмарках вакансій значно підвищує продуктивність пошуку нової роботи для шукаючих осіб та підбір фахівців з необхідним рівнем кваліфікації та знаннями – для роботодавців. Такі заходи завжди взаємовигідні. Як показує практика, проведення міні-ярмарків вакансій, коли за столом перемов роботодавця та потенційного працівника є ще зацікавлений посередник – представник  державної служби зайнятості, завжди є корисним і для роботодавців, і для людей, які бажають працювати.