Щоб допомогти адаптуватися у суспільстві – потрібні спільні дії

 

 

 

 

В Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості пройшло засідання круглого столу з підписанням Меморандуму про співпрацю між  Ізмаїльським міськрайонним центром зайнятості, відділом освіти Ізмаїльської райдержадміністрації, відділом освіти Ізмаїльської міської ради, Ізмаїльським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Ізмаїльським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Службою у справах дітей Ізмаїльської райдержадміністрації, Службою у справах дітей Ізмаїльської міської ради, Ізмаїльським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області.

Головними питаннями угоди є допомога особам, які звільняються з місць позбавлення волі, засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у тому числі й неповнолітнім, дітям-сиротам адаптуватися у суспільстві, надати їм соціальну підтримку. На зустрічі  обговорювали плани, програми, заходи, що стосуються вирішення питань зайнятості підоблікових осіб служби пробації, можливості набуття професії, підвищенню їх ресоціалізації та конкурентоспроможності на ринку праці. Було скоординовано план спільних дій з питань реалізації завдань щодо соціального захисту, соціально-психологічної адаптації та сприяння працевлаштуванню.

«Підписання Меморандуму є важливим та необхідним кроком подальшої співпраці, оскільки працевлаштування має важливе значення для соціальної адаптації засуджених, які звільнилися з місць позбавлення або обмеження волі, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі», - зазначила  начальник Ізмаїльського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області Ірина Тірон.

Як підкреслив директор Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Володимир Довгаль, кожна особа, яка звільняється з місць позбавлення волі та звертається до центру зайнятості за допомогою, має можливість безкоштовно отримати повний комплекс соціальних послуг, передбачених законодавством про зайнятість населення. «У центрі зайнятості забезпечено індивідуальний підхід та супровід для осіб даної категорії та гарантовано відповідальне ставлення фахівців служби зайнятості», - наголосив Володимир Олександрович.