Виставка жіночої творчості «Світ, створений жінкою»

 

 

 

 

Напередодні Міжнародного свята жінок в рамках профорієнтаційного тижня "Бізнес-майданчик Одеський фортель"  Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості отримав запрошення  прийняти участь у виставці більш ніж 250 творів мистецтва, створених 85 жінками м. Ізмаїла, Ізмаїльського, Болградського, Ренійського та інших районів нашого багатонаціонального краю.

В цьому  заході також взяли участь представники Ізмаїльської міської ради, кореспонденти місцевих газет і журналісти Ізмаїльського телебачення. Запрошені були і учні загальноосвітніх шкіл, і учні професійно-технічних закладів, ліцеїв, інститутів та університету. Відбулось це свято в приміщенні картинної галереї міста. Відвідувачам сподобались прекрасні, яскраві роботи – картини, вишивки, ляльки ручної роботи, вироби з кераміки, різнокольорові прикраси для волосся, прикраси для приміщення, вишиті блузки, спідниці, футболки та дуже-дуже добра психологічна атмосфера. Ми побачили ексклюзивні прикраси, неповторні, вироблені з любов’ю та душею. Золоті руки майстринь, яскраві очі тих, кого називали і запрошували для нагороди... Найкраща нагорода для майстринь - це можливість отримати запрошення на виставку і поділитися своїми думками і своєю творчістю з усіма мешканцями, які бажають побачити цю красу.

Наймолодша учасниця - 4 річна дівчинка вишила собі футболочку і презентувала свою роботу. Про вік найстарших казати некоректно, але 80-річні  жінки теж виставляли свої роботи. Деякі надали роботи своїх бабусь... Бажаючі мали змогу познайомитись з творчостю вишивальниць нашого Бесарабського краю, обмінятись досвідом. А молоде покоління побачити, що витвори мистецтва можуть бути не тільки в музеях великих міст та обласних центрів, а і в хатах сільських бабусь, і в стінах нашої картинної галереї.

Знайомство з мистецтвом народних умільців зігріває душу... І тому всі відвідувачі були дуже вдячні організаторам і учасникам виставки за красу, любов і їх багатогодинну працю для створення витворів мистецтва.