СУЧАСНІ ШКОЛЯРІ ЗАМИСЛЮЮТЬСЯ ПРО ПРОФЕСІЙНЕ САМОВИЗНАЧЕННЯ

 

 

 

 

 Чотирнадцятого березня 2019 року в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості відбулись три профорієнтаційні заходи з учнями 9-х класів загальноосвітньої школи № 3, які вже замислюються над своїм майбутнім навчанням та працевлаштуванням.Молодь побажала ознайомитись з послугами служби зайнятості, з сайтом Ізмаїльського центру зайнятості та сторінкою центра зайнятості у Фейсбук, можливостями безкоштовного профнавчання в Державному навчальному закладі Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України.

Фахівці провели екскурсію по центру зайнятості, ознайомили учнів з інформацією про наявні вакансії, орієнтували школярів на здобуття робітничих професій, які потрібні на ринку праці. Учнів ознайомили з формулою вибору професії «Хочу, можу, треба», продемонстрували їм відеороліки профорієнтаційного спрямування про умови навчання та проживання в Одеському ЦПТО ДСЗУ за професіями «кондитер», «електрогазозварник», «бармен», а також про вибір професій лікаря, соціолога, інженера, робототехніка.

Для професійного самовизначення було запропоновано скористатись можливістю тестування самостійно на платформі «Моя професія» віддалено, з зручного місця, наприклад, з дому. Бажаючі отримали коди доступу на спеціалізованій онлайн-сторінці сервісу "Моя професія", пройшли тестування за методикою Голанда для виявлення приорітетних типів професійної спрямованості. Всі вони були проконсультовані за результатами тестування.