ЗАХІД ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ-СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ В ІЗМАЇЛЬСЬКОМУ МІСЬКРАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

 

 

 

 В Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості щойно добіг свого завершення захід для роботодавців-сільгоспвиробників, які спеціалізуються на плодоовочівництві. Тренінг «Успішне заповнення грантових заявок. Сильні та слабкі сторони" проходив в межах дії «Українського проекту бізнес-розвитку овочівництва» та діяльності Асоціації розвитку «Сільська місцевість Одещини».

Семінар розпочався із звернення до присутніх директора центру зайнятості Володимира Довгаля. Володимир Олександрович наголосив на необхідності, одночасно з розвитком матеріально-технічної та мережевої складових аграрного бізнесу, в умовах масштабного кадрового голоду, замислюватися про підбір кваліфікованого персоналу із сучасними знаннями та навичками, формування кадрового резерву та «взрощування» необхідних фахівців ще з студентської лави. Головний акцент промови Володимир Довгаль зробив на потужних можливостях системи навчальних центрів професійно-технічної освіти служби зайнятості. Присутні були також докладно ознайомлені з електронними можливостями як отримання інформації про новації служби зайнятості, так і розміщення власної інформації про вакансії та ін.

Вступне слово директора доповнила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Інга Дудник. Вона окремо зупинилася на таких послугах для роботодавців, як організація громадських та інших робіт тимчасового характеру; компенсація єдиного соціального внеску роботодавцям за працевлаштування безробітного на новостворене робоче місце. Серед присутніх роботодавців виявилися такі, які вдало користуються цими програмами. Тому у невимушеній атмосфері відбувся короткий обмін досвідом і відгуками безпосередньо між аграріями.

Основним питанням на тренінгу було "На що звернути увагу під час написання грантової заявки?!". Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголосив про відкриття нової грантової програми – «Малі екологічні гранти». На програму планується спрямувати 125 тисяч канадських доларів. Розмір грантової допомоги від 8 до 12,5 тисяч канадських доларів на один проект. «Малі ґендерні інноваційні гранти» надаватимуться виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення нових стратегій закупівель, підвищення продуктивності обробки та післязбиральної доробки, поліпшення логістики.