«Моя професія»: Консультаційна мережа (онлайн-тестування)

Шановні старшокласники та шукачі роботи!      

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі, якщо існує потреба у:

- виборі (зміні) професії;

- вибормайбутнього напряму професійного навчання

-оцінці власних здібностей;

-саморозвитку.

Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації: 
-професійна мотивація визначає глибинні професійні інтереси й цінності
-структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей,
-психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності.
Користувач платформи може пройти тестування он-лайн в зручний час і за результатами проконсультуватись у спеціаліста. Під час тестування, у користувача є можливість отримати комплексний звіт від фахівців щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності.

Для користування профорієнтаційною платформою «Моя професія: консультаційна мережа» можна на сайті Державної служби зайнятості  закладка «Пройти тестування» або за посиланням www.myprofession.com.ua.

 

Для отримання додаткової інформації  звертайтесь до фахівців Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 32 або за номером телефону (04841) 20718