Відеоматеріали про Одеський ЦПТО ДСЗУ

Відеоматеріали про можливості професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України

Бажаєте працювати, але знайти роботу за фахом не вдається? Мрієте стати фрезерувальником, лицювальником-плиточником, кассиром, маникюрницею, верхолазом, ковалем чи квіткаркою, а жоден навчальний заклад області не готує таких спеціалістів? Розв’язати ці проблеми допоможе служба зайнятості, яка пропонує дорослому населенню змінити професію або оволодіти новою, підвищити кваліфікацію у сучасних навчальних комплексах – центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

ПРОФНАВЧАННЯ – ШЛЯХ ДО НОВОЇ РОБОТИ ЗА ЗАТРЕБУВАНОЮ РОБІТНИЧОЮ ПРОФЕСІЄЮ

Родзинкою центрів профтехосвіти державної служби зайнятості є те, що їхніми слухачами можуть бути, як безробітні, зараховані на навчання за направленням служби зайнятості, так і особи, що навчаються за кошти підприємств, організацій, установ або за власні. Наша розповідь – про один з таких центрів – Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України.

З питань навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» звертайтеся до відділу активної підтримки безробітних Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості (м. Ізмаїл, пр Суворова, 32, 1 поверх, каб. 106), тел .: 2-07-18, 2-00-04. 

Розповідь про Одеський центр профтехосвіти ДСЗУ. Як слухачі дізнаються про можливості отримати професію

  

Серія - про можливості навчання за професією "кондитер"

Серія про навчання за професією "електрогазозварник", професією, яка була, є й буде затребуваною в усіх галузях промисловості