Сервіс з тестування профорієнтаційних навичок та навичок soft skills

Державна служба зайнятості рада представити Вам унікальний проект – ПЛАТФОРМА З ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИМИ ТЕСТАМИ ТА ТЕСТАМИ з SOFT-SKILLS!

Тепер Ви можете абсолютно безкоштовно продіагностувати свої схильності до професій, психологічні здібності, більш глибоко зрозуміти свої інтереси. Це називається загальним словом ПРОФОРІЄНТАЦІЯ.

Профорієнтація дозволяє:

- зрозуміти, який обрати фах із урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей та обрати професію, яка найбільше Вам підходить

- правильно підібрати програми та тренінги для подальшого особистісного та професійного розвитку,

- оцінити свій потенціал і перспективи професійного зростання;

- виявити найбільш пріоритетні варіанти побудови кар'єри, використовуючи вже існуючі можливості (освіта, особисті якості, наявні зв’язки) набагато ефективніше.

SOFT SKILLS (з англ. “м’які навички”) – це навички, яким на відміну від HARD SKILLS зазвичай не навчають в школі та університеті, але вони за даними міжнародних досліджень складають до 80% усішності людини. Це комунікабельність, лідерські навички, вміння працювати в команді, критичне мислення, емоційний інтелект, тайм-менеджмент, стресостійкість та адаптивність, здатність до самонавчання та багато інших.

Для Вас ми розробили та адаптували  11 тестів, і будемо далі доповнювати нашу колекцію, щоб Ви отримали максимум задоволення та користі від самопізнання!  

Ознайомитись з новим сервісом з тестування  профорієнтаційних навичок та навичок soft skills можливо за посиланням  http://profi.dcz.gov.ua/